روش های پرداخت

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

مشتریان گرامی میتوانند با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و در اختیار داشتن موارد زیر از طریق درگاه بانک ملت و زرین پال موجود در سایت اقدام به پرداخت هزینه سفارش نمایند.

۱- شماره کارت

این شماره که از ۱۶ رقم عدد تشکیل شده است برروی تمام کارت های بانکی وجود دارد.

۲- رمز دوم کارت

رمز دوم کارت همان رمز خرید اینترنتی می باشد. جهت فعال کردن این رمز باید به دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت یا یکی از شعب آن مراجعه نموده و وارد بخش عملیات رمز شوید. در این مرحله گزینه رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی را انتخاب نمایید سپس رمز خود را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید رمز دوم(رمز خرید اینترنتی) با رمزی که شما برای استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید فرق دارد.

۳- کد CVV2

این کد که برای پرداختهای راه دور از جمله پرداخت اینترنتی کاربرد دارد. شامل ۳ یا ۴ رقم عدد می باشد که بصورت مجزا رو یا پشت کارت نوشته می شود.

۴- تاریخ انقضاء کارت

تاریخ انقضاء کارت روی تمام کارت های بانکی وجود دارد. در صورتی که این تاریخ وجود ندارد میتوانید از ۱۲ به جای ماه و ۹۹ به جای سال استفاده نمایید.

 

۲-  پرداخت کارت به کارت

برای آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را از طریق کارت به کارت یا واریز به حساب انجام دهند.

 

بانک پاسارگاد به نام مجید رضا قنبریان : ۰۴۹۰-۰۶۴۱-۲۹۱۰-۵۰۲۲

بانک سامان به نام مجید رضا قنبریان : ۱۳۶۶-۱۵۳۲-۸۶۱۰-۶۲۱۹

بانک شهر به نام مجید رضا قنبریان : ۱۶۶۰-۲۳۵۷-۰۶۱۰-۵۰۴۷

بانک ملت به نام مجید رضا قنبریان : ۱۵۷۵-۹۲۸۴-۳۳۷۹-۶۱۰۴

 

۳- پرداخت نقدی در محل

فروشگاه اینترنتی “تی وی آرم” برای راحتی شما مشتریان گرامی امکان پرداخت نقدی هزینه سفارشات را فراهم آورده است.در صورتی که مبالغ سفارش کمتر از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال و آدرس تحویل سفارش شهر تهران باشد. مشتری میتواند مبلغ فاکتور را در محل و بصورت نقدی پرداخت نماید.

لازم به ذکر است کالاهایی که سفارشی می باشند(به سفارش شما ساخته میشوند) از امکان پرداخت نقدی در محل برخوردار نمی باشند.

 

۴-‍ پرداخت با کارت بانکی در محل

در صورتی که محل تحویل سفارش شهر تهران باشد. مشتریان گرامی می توانند با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب و از طریق کارتخوان های سیار که همراه پیک “تی وی آرم” می باشد. مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است کالاهایی که سفارشی می باشند(به سفارش شما ساخته میشوند) از امکان پرداخت با کارت بانکی در محل برخوردار نمی باشند.

 

کاربران گرامی لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

۱- پرداخت برای کلیه سفارشات که در سراسر ایران (به جز شهر تهران) تحویل میشوند فقط از طریق اینترنتی یا کارت به کارت مقدور می باشد.

۲- برای سفارشات با مبلغ بیشتر از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال که در شهر تهران تحویل میشوند امکان پرداخت فقط از طریق اینترنتی یا کارت به کارت مقدور می باشد.در صورتی که پیش برداخت واریز نمایید میتوانید الباقی هزینه سفارش را درمحل پرداخت کنید.

۳- به سفارشاتی که هزینه آن از طریق پرداخت اینترنتی انجام می شوند. سریعتر ترتیب اثر داده خواهد شد.

 

 

Payment methods