۱۷ بهمن

پایه دیواری ثابت چیست ؟؟؟

انواع پایه دیوای ثابت تلویزیون به شرح ذیل است :

۱- پایه های دیواری تلویزیون ثابت ۱۵ تا ۲۲ اینچ  ( مانیتور ها  )

۲- پایه های دیواری تلویزیون ثابت ۲۲ تا ۳۲ اینچ

۳- پایه های دیوای تلویزیون ثابت ۳۲ تا ۵۵ اینچ

۴ پایه های دیواری تلویزیون ثابت ۵۵ تا ۷۵ اینچ

این پایه ها به طور کلی بصورت ثابت به دیوار ( یا هر سطح قائمی )اتصال پیدا میکنند با استفاده از رول پلاک هایی که در بسته بندی هستند ، ولی میبایست ذکر کرد که در هر شرایط نصبی نوع اتصال به دیوار با پیچ رول پلاک یا رول برود ( نوعی پیچ با رول پلاک آهنی است که وزن بیشتر و مقاومت بالاتری رو دارد ) یا جوش کاری فرق میکند و این پایه ها فقط برای  شرایط ثابت و بدون حرکت قابل استفاده هستند .

نوعی از این پایه های دیواری ثابت وجود دارند که فقط و فقط برای یکسری تلویزیون هایی با شرایط ۲ پیچ در پشت آنها قابل استفاده هستند که شرکت های خارجی از جمله Ultimate آنها را طراحی و ساخته است .

لازمه استفاده این پایه ها برای اتاق های  هتل ها و مکانهایی که تعداد  تلویزیون ها زیاد است و نیاز به بازی یا  ایجاد حرکت   افقی و عمودی و جهت گیری نیاز نیست و مشتری یا بیننده  فقط برای مصرف زمانی کوتاه از تلویزیون برای تماشا استفاده میکند .

یکی از مزایا و معایب پایه ها ثابت تلویزیون در کم کردن فاصله از دیوار است به شرطی که سیم برق ، آنتن و … از داخل دیوار ( بصورت تو کار ) کشیده شده باشد.

در بعضی شرایط نیاز است تلویزیون حداقل فاصله رو از دیوار داشته باشه برای کارهای دکوراسیون داخلی از جمله قاب کردن تلویزیون در دکور های داخلی خانه و دیزان های TV WALL  پشت تلویزیون .

خوشحال میشم برای هر گونه سوال فنی پس از مطالعه جامع روی مطالب وبلاگ سایت تی وی آرم  ، در صورت واضح نبودن اطلاعات با شماره های دفتر مرکزی و واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل نمایید .

دیدگاه بگذارید