۰۷ دی
۶ راحتی لوازم جانبی بازی نادیده گرفت شده

به عنوان یک PC gamer ، رایج هست که شما احتمالا به خرید ابزارهای بازی برای حمایت از سرگرمی خود اختصاص داده باشید  – به عنوان مثال کارت های گرافیکی، مانیتورها، صفحه کلید و ماوس مکانیکی، اما ممکن است برخی چیزهای اضافی را نادیده بگیرید که می تواند تجربه بازی شما را به سطح تازه ای برساند. بهتر است این مطلب رو بخونید تا  برای پیدا کردن لوازم جانبی که باید برای ساختن ایستگاه نبرد خود مانند یک طرفدار مفید نگه باشید ، استفاده کنید .

۱٫ پایه بازو دار مانیتور

بازوی مانیتور شما را در انعطاف پذیری و راحتی در تجربه بازی ارائه می دهد. با اضافه کردن بازوی مانیتور به ایستگاه بازی خود، ارتفاع مانیتور را می توان به راحتی به سطح چشم ارگونومیک تنظیم کرد و در هنگام بازی کردن، اجتناب کنید.

مانیتورهای لومیا محکم، بسیار قابل تنظیم و آسان برای نصب هستند. مانیتور مانیتور برای مانیتورهای تک، دوگانه، سه گانه و حتی چهارگانه وجود دارد. علاوه بر این، دو نوع از گزینه نصب وجود دارد – گیره میز و grommet، هر دو آسان برای نصب است.

۲٫ میز بازی

با مقدار زمانی که در میز بازی می نشینید، باید تنظیم پایه بازی – میز بازی را ارتقا دهید.

میز بازی قابل تنظیم LUMI با فضای میز بزرگ و مخصوصا به نیازهای gamer احتیاج دارد. هنگامی که به میز بازی می آید، فضا همیشه پادشاه است. فضای بزرگ روی میز به اندازه کافی برای لوازم جانبی شما، کامپیوتر یا لپ تاپ اضافی است. مانیتورها یا سایر دستگاه های بازی. علاوه بر این، میز بازی LUMI بیشتر درمورد سلامت شما مراقبت می کند – تنظیم ۲۹٫۵ ” تا ۴۸٫۸ ” ارتفاع شما اجازه می دهد تا در حین بازی بازی یا نشستن یا ایستادن داشته باشید. لبه منحنی باعث می شود موقعیت ممتد و مفاصل ergonomic بهینه برای عملکرد و راحتی در بازی در نظر گرفته شود. در نهایت، سیستم مدیریت پنهان کابل، خوشه خود را دور نگه می دارد.

۳٫ صندلی بازی

هنگام فکر کردن در مورد تنظیم ایستگاه های بازی، صندلی بازی اغلب نادیده گرفته می شود. صادقانه بگویم، اگر مدت زمان طولانی را در میز خود بنشینید، بهتر است در یک صندلی محکم و راحت سرمایه گذاری کنید تا بتوانید موقعیت خوب خود را حفظ کنید و از چوب کبریت اجتناب کنید.

LUMI دارای دو نوع مواد برای انتخاب شما – مش و چرم است. مش با تنفس و صندلی های دارای چرمی حق بیمه که دارای تنظیم ارتفاع، ۳۶۰ درجه چرخش و کنترل شیب است، به عقب فوق العاده بلند می پردازند تا بتوانید پشت و گردن و سر را پشت سر بگذارید.

۴٫ مدیریت کابل

اگر می خواهید ایستگاه نبرد خود را تمیز و سازماندهی کنید، ممکن است لازم باشد مطمئن شوید که کابل کشی شما در آن قرار دارد. با تنظیم کننده سینی کابل LUMI، می توانید تمام سیم ها را به صورت سازماندهی بیشتر حفظ کنید. این می تواند بچه ها، بچه گربه ها، و توله سگ ها را از اتفاقی بیرون بکشد یا دستگاه های بازی خود را به زمین بکشد. علاوه بر این، سینی را می توان به راحتی به میز نشسته متصل کرد، اجازه می دهد تا برای حرکت میز در حالی که جلوگیری از آسیب به کابل کشی.

۵٫ CPU کوه

کوه CPU در ساخت ایستگاه های بازی بسیار مفید است. این می تواند به راحتی CPU خود را در زیر دسکتاپ، صرفه جویی در فضای دسکتاپ و حفاظت از مورد PC از لگد زدن و یا ضربه زدن. این گرد و غبار را کاهش می دهد و ایستگاه های بازی شما را بیشتر سازماندهی می کند. علاوه بر این، اکثر دارنده های CUP CUM دارای یک گردان ۳۶۰ درجه می باشند تا بتوانید به راحتی به کابل ها و پورت های پشتی کامپیوتر رایانه دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این، طراحی سنگین آن اجازه می دهد تا آن را نگه دارید تا ۶۶lbs (بیشتر ۲۲lbs)، امنیت ایمنی پردازنده خود را.

۶٫ نگهدارنده هدست

هدست های بازی در چند سال گذشته به سرعت در حال تغییر بوده و سرانجام هدست ها در بازار بازی های امروز شروع به کار کرده اند. نکته قابل توجه این است که خرید یک پایه هدست به طوری که هدفون خود را بر روی میز یا در بالای کیف کامپیوتر خود قرار دهید و یا حتی بدتر از کف، و ممکن است باعث آسیب شود.

نگه دارنده هدست می تواند راحتی را در نگه داشتن هدفون خود قرار دهد و فضای دیسک را آزاد کند. پایه هدفون LUMI با یک پد سیلیکونی در بالای صفحه طراحی شده است که مانع از افتادن هدست می شود و پد سیلیکون بدون لغزش زیر پایه پایداری را حفظ می کند.

 

 

دیدگاه بگذارید